Відгуки про компанію ХАТА
- Людмила И.
Рекомендую продавця. Від оформлення заказу до отримання пройшло дуже не багато часу. І навіть коли в процесі експлуатації виявився заводський брак. Товар замінили також швидко. Дякуємо. З наступаючими святами і мирного неба над головою
- Павло М.
- Людмила У.
Гарна гірлянда. Буду замовляти ще.
- Тетяна Д.
- Василь Ф.
- Ткачук М.
- Олександр Н.
- Оксана Ю.
- Лилия З.
Вітаю. Залишаю влідгук позитивний , гірлянда супер
- Ольга Л.
