Відгуки про компанію ХАТА
- Ірина Ч.
- Олена С.
- юлія г.
замовляла лед гірлянду. усе працює. але при замовлені потрібно уточнити добре усі деталі.. рекомендую.
- Дар‘я Ф.
- Екатерина М.
- Марина П.
- СВЕТЛАНА П.
- Александра З.
- Валентин Б.
Покупкою задоволений
- Влада С.
