Відгуки про компанію ХАТА
- Инна О.
Все було Чудово!
- Александр М.
- Валентина Т.
- Олена Д.
Можна інструкцію до використання гірлянди
- Сергей О.
- Наталі О.
- Андрій Я.
Все працює гарно! Питань не має!
- Алла П.
все сподобалось, все працює))) буду ще замовляти)
- Ірина С.
- Василь Р.
