Отзывы о компании XATA
- Оля П.
Світить дуже яскраво, навіть не очікувала такої яскравості. Один мінус це те, що я не прочитала характеристику товару перед замовленням, купилась на кричаще оголошення " 5 метрів довжини" , по факту виявилось набагато менше. Гірлянду повертати не стала, так як і ця мене задовольняє. Будьте уважні
- Покупатель
Ага, там можна ще розкрутити гірлянду, може і дотягнути до вказаних 5 метрів 😄😅
- Покупатель
- Ілона П.
Супер.
- Николай В.
- Наталия С.
- Олександра С.
- Іценко М.
- Людмила Б.
- Тетяна Д.
Все сподобалося, найкращі рекомендації продавцю, хай щастить!
- Светлана Р.
- Василь Д.
В умовах відсутності електрики і зв'язку опрацювали і відправили моє замовлення, порівняно, швидко.
Покупкою задоволений, якість гірлянд відповідає ціні. від павербанка в 20000 працюють більше 5-ти вечорів.
