Отзывы о компании XATA
- Валентина О.
- Вікторія К.
- Христина К.
- Павленко В.
Все супер :)
- Юрій Б.
- Неля Х.
- Вадим В.
- Віталій Ч.
- Галей О.
Купляла цю гірлянду, бо потрібно було щоб і різними кольорами горіла, і окремо кожен колір, дуже сподобалась. Особливо в м'ятному кольорі
- Яна Б.
